Ekskluzywne oferty i nowe wiodące w branży produkty dla hurtowników
ELECDURA NETWORK

Prowadzący Części samochodowe 

Dostawca rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw

 WhatsApp
+86 18915027366
 Telefon
+86 18915027366
Jesteś tutaj: Dom » Kategoria produktu » Części układu chłodzenia silnika » Moduł sterowania wentylatorem » Ford Moduł sterowania wentylatorem » 940007400 Professional Chłodnica Moduł sterowania wentylatorem do Forda i Volvo

załadunek

Udostępnij:
przycisk udostępniania na Facebooku
przycisk udostępniania na Twitterze
przycisk udostępniania linii
przycisk udostępniania wechata
przycisk udostępniania na LinkedIn
przycisk udostępniania na Pintereście
przycisk udostępniania WhatsApp
udostępnij ten przycisk udostępniania

940007400 Professional Chłodnica Moduł sterowania wentylatorem do Forda i Volvo

 
Zaprojektowany z myślą o precyzyjnym zarządzaniu temperaturą silnika, ten moduł sterujący wentylatora chłodzącego zastępuje OE 940.0074.00 i 6W1Z8B658 AC . Zawiera ulepszoną płytkę drukowaną dla modeli Ford Mondeo i Volvo S80.
 
  • 60 dni

  • Logo, opakowanie i branding

  • 100 za model

  • IATF16949 / ISO 9001 / CE

  • 12 miesięcy

Dostępność:

Tabela odsyłaczy dla Moduł sterowania wentylatorem 940.0074.00


Producent Numer referencyjny
Bród 6W1Z8B658 AC
Bród 1477218
Bród 1336659
Bród 1593900
Volvo 940.0074.00
Volvo 940002904
Land Rovera 940002904



Tabela specyfikacji technicznych dla Moduł sterowania wentylatorem 940.0074.00


Funkcja Specyfikacja
Woltaż 12 V prądu stałego
Typ sterowania Modulacja szerokości impulsu
Typ złącza Konfiguracja wielopinowa
Norma produkcyjna IATF 16949
Materiał obudowy Odlew aluminiowy i polimer
Klasa ochrony Odporność na wodę i kurz IP67



Tabela zastosowań pojazdu dla Moduł sterowania wentylatorem 940.0074.00


Robić Model Okres produkcyjny
Bród Fokus II (DA) 2004.11 do chwili obecnej
Bród Mondeo IV (BA7) 2007.03 do chwili obecnej
Volvo S80 I (TS, XY) 1998.05 do 2006.07
Volvo S60 I 2000.07 do 2010.04
Volvo XC90 I 2002.10 do chwili obecnej



Dlaczego warto wybrać firmę Elecdura jako swojego dostawcę Rezystor silnika dmuchawy



Elecdura Rezystor silnika dmuchawy Usługi hurtowe i logistyczne


  • Niestandardowe rozwiązania w zakresie brandingu: Wszystkie jednostki są domyślnie dostarczane w neutralnym opakowaniu, z pełną obsługą niestandardowych etykiet, opakowań pod marką własną i nadrukiem logo w celu zwiększenia obecności Twojej marki.


  • Elastyczne zamówienia zbiorcze: Nasza standardowa sprzedaż hurtowa MOQ zaczyna się od 100 sztuk na sztukę i zachęcamy do omówienia wszelkich konkretnych wymagań dotyczących ilości lub niestandardowych warunków z naszym dedykowanym zespołem sprzedaży.


  • Dostawa gotowa do dystrybucji: zapewniamy wysokiej jakości produkty gotowe, idealne do szybkiej dystrybucji, z niezawodnym 60-dniowym terminem realizacji wszystkich zamówień hurtowych, aby zapewnić spójność zapasów.



Elecdura Rezystor silnika dmuchawy  Wycieczka po fabryce partnera

Zautomatyzowany system dozowania CNC i precyzyjny system spawania zapewniający stabilność obwodu rezystora silnika dmuchawy.

Precyzyjny zautomatyzowany montaż

Cyfrowy system analizy wydajności i kontroli wizualnej monitorujący parametry produkcji rezystorów.

Inteligentne monitorowanie jakości w czasie rzeczywistym

Precyzyjne maszyny nawijające zapewniające dokładne wartości rezystancji dla OE -równoważnych elementów grzejnych.

Inżynieria komponentów o wysokiej tolerancji


W pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny z modułowymi stacjami roboczymi do produkcji rezystorów na dużą skalę.

Zautomatyzowana linia produkcyjna na dużą skalę

Wieloosiowe ramiona robotyczne wykonujące zsynchronizowany montaż w celu wyeliminowania błędów ludzkich i zapewnienia spójności.

Integracja procesów robotycznych

Linia produkcyjna SMT klasy przemysłowej i piec rozpływowy zapewniają solidną integrację komponentów elektronicznych.

Zaawansowana technologia SMT i zarządzania temperaturą




Dlaczego wybrać Elecdura dla Rezystor silnika dmuchawy ?

1. Wspierane przez doskonałość produkcyjną poziomu 1

Nasze rezystory są produkowane w najlepszych chińskich zakładach motoryzacyjnych, które są zaufanymi dostawcami dla światowych gigantów motoryzacyjnych, takich OEM BYD, Geely i Chery , a także znanych międzynarodowych marek na rynku części zamiennych, takich jak Valeo, NRF i Dorman . Wybierając Elecdura zyskujesz dostęp do tych samych rygorystycznych standardów produkcyjnych i wiedzy technicznej, jakich wymagają czołowi światowi producenci samochodów.


2. Optymalizacja stosunku ceny do wydajności poprzez strategiczne zaopatrzenie

Jako wyspecjalizowany agregator motoryzacyjny Elecdura zajmuje się czymś więcej niż tylko sprzedażą części — zarządzamy siecią fabryk premium. Przeprowadzamy głębokie porównania wielu czołowych producentów, aby wybrać optymalną równowagę jakości i kosztów. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu produkt, który dorównuje niezawodnością OE , zachowując jednocześnie konkurencyjną przewagę cenową, której modele produkowane bezpośrednio w fabryce często nie są w stanie zaoferować ze względu na ich sztywną strukturę cenową.


3. Udowodniony sukces rynkowy i stabilność dostaw

Rezystor silnika dmuchawy to kamień węgielny naszej linii systemów zarządzania ciepłem, posiadający udokumentowane doświadczenie. Obecnie dostarczamy duże zamówienia do największych międzynarodowych hurtowników, co oznacza, że ​​nasze produkty są już „przetestowane w boju” na światowym rynku części zamiennych. Ta ciągła, stabilna produkcja gwarantuje, że mamy zarówno udoskonaloną kontrolę jakości, jak i ogromną zdolność do spełnienia Twoich wymagań masowych bez wahań w czasie realizacji.


4. Profesjonalne zapewnienie jakości i testowanie

Wykorzystując zaawansowane możliwości laboratoryjne naszych partnerów, każda partia naszych rezystorów przechodzi 100% testy końca linii. Od odporności na mgłę solną po cykle termiczne – zapewniamy, że otrzymane komponenty są zbudowane tak, aby przetrwać ekstremalne warunki, znacznie obniżając stawki RMA (autoryzacja zwrotu towaru) i chroniąc reputację Twojej marki.

Elecdura Rezystor silnika dmuchawy Marki partnerskie



Rezystor silnika dmuchawy Pomyślna Rynek wtórny sprawa

Obszerna ekspozycja magazynowa rezystorów do silników dmuchaw i podzespołów elektrycznych samochodów do dystrybucji globalnej.

Różne typy Rezystor silnika dmuchawy

Wysokiej jakości rezystory dmuchawy na rynku wtórnym w markowych i neutralnych opakowaniach, gotowe do wysyłki międzynarodowej.

Wsparcie w zakresie pakowania i dystrybucji gotowe do sprzedaży detalicznej

Wysokowydajne silniki i rezystory wentylatorów chłodzących prezentowane w profesjonalnym salonie produktów.

Sprawdzona wydajność w zarządzaniu ciepłem


Marki partnerskie Elecdura prezentujące rozwiązania termiczne dla motoryzacji na dużych międzynarodowych targach części samochodowych.

Globalne rozpoznawanie marki i wystawa

Rezystor silnika dmuchawy Klient, który odniósł sukces

Globalna dystrybucja i sprawdzony organ rynkowy

Konsultacje biznesowe z międzynarodowymi nabywcami części samochodowych na profesjonalnym stoisku wystawowym.

Zaufali nam wiodący w branży importerzy




Często zadawane pytania dotyczące Moduł sterowania wentylatorem 940.0074.00

1. W jaki sposób Elecdura zapewnia dokładność sygnału PWM dla modułu 940.0074.00?

Wykorzystujemy najwyższej jakości mikrochipy samochodowe, aby zapewnić, że moduł poprawnie interpretuje sygnały z ECU. Gwarantuje to, że wentylator chłodzący działa z dokładną prędkością wymaganą dla aktualnych temperatur silnika, zapobiegając typowemu problemowi opóźnienia wentylatora lub ciągłej pracy z dużą prędkością, obserwowanej w przypadku części zamiennych o niższej jakości.


2. Czy moduł sterujący 940.0074.00 jest chroniony przed trudnymi warunkami panującymi w komorze silnika?

Tak. Nasze moduły charakteryzują się pełną wewnętrzną hermetyzacją wysokiej jakości żywicą termiczną. Zapewnia to doskonałą ochronę przed wibracjami, wilgocią i korozją chemiczną, które są głównymi przyczynami awarii układów chłodzenia Forda i Volvo .


3. Jaki jest standard MOQ dla zamówień hurtowych tego sterownika wentylatora?

Nasza standardowa minimalna ilość zamówienia wynosi od 50 do 100 sztuk na model. Aby pomóc międzynarodowym dystrybutorom w utrzymaniu zrównoważonych zapasów, umożliwiamy zamówienia hurtowe różnych modeli w ramach naszego asortymentu komponentów elektronicznych marki Ford i Volvo .


4. Jak Elecdura sprawdza trwałość elementów obwodu dużej mocy?

Zgodnie z naszym systemem jakości IATF 16949 każda partia poddawana jest rygorystycznym testom cyklicznym i obciążeniowym. Specjalnie testujemy tranzystory mocy, aby upewnić się, że poradzą sobie z wysokimi prądami rozruchowymi silników wentylatorów chłodnicy bez przegrzania lub awarii.


5. Czy Elecdura oferuje personalizację marek własnych dla marek europejskich i północnoamerykańskich?

Absolutnie. Świadczymy kompleksowe usługi private label obejmujące laserowe znakowanie logo Twojej marki na obudowie modułu oraz indywidualne projekty pudełek. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w obsłudze hurtowników najwyższej klasy zapewniamy, że nasze produkty spełniają określone standardy rynkowe.


6. Jakie środki zostały podjęte, aby zapewnić, że moduł dotrze bez uszkodzeń podczas transportu morskiego?

Wdrażamy strategię Logistics Damage Defense, w której każdy moduł jest indywidualnie pakowany w materiał antystatyczny i amortyzujący. Zamówienia zbiorcze są zabezpieczane we wzmocnionych 5-warstwowych kartonach z tektury falistej i układane na paletach w odporną na wilgoć folię termokurczliwą, aby zapewnić idealny stan po dostawie.

Poprzedni: 
Następny: 

Kategoria produktu

Zapytanie dotyczące zakupów hurtowych
+86 18915027366
 Park Przemysłu Kreatywnego , ChangZhou, Chiny 213022

SYSTEM

RYNEK

O NAS

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

PRAWA AUTORSKIE © 2025 CHANGZHOU SKYFOUND WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.